AGRICO DTL SP.Z O.O.

Pawłówek 35, 62-800 Kalisz

NIP: 968 093 45 21

062 760 25 95

062 7601756

+ 48 797 663 389

NAPISZ DO NAS

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

 Oświadczam, że zapoznałam/-łem się Polityką Prywatności

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu ze mną pracowników Agrico DTL Sp. z o.o. w związku z interesującymi mnie sprawami, z którymi zwracam się za pośrednictwem niniejszego formularza kontaktowego

Dane Osobowe – pamiętaj, że je podajesz

Administratorem danych osobowych jest  AGRICO DTL SP. Z O.O. Pawłówek 35, 62-800 Kalisz

Celem zbierania danych jest udzielenie informacji jeśli kontaktuje się Pani/Pan z nami w sprawach: podjęcia u nas pracy lub (i) świadczonych przez nas usług lub (i) produktów przez nas oferowanych lub (i) złożenia skargi albo uwagi dotyczącej usług lub produktów przez nas oferowanych lub (i) współpracy biznesowej lub (i) kontaktu w innym przedmiocie określonym przez Panią/Pana.

Informacje dotyczące przysługujących Ci praw , w tym praw do: usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, sprzeciwu oraz pozostałe informacje wymagane prawem zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe udzielenie Pani/Panu odpowiedzi, załatwienie Pani/Pana sprawy.

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności. Kliknij TUTAJ
Koniecznie przeczytaj dokument „Obowiązek informacyjny” Kliknij TUTAJ
Formularz cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych Kliknij TUTAJ